21.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

forcojë

CFTC paralajmëron: SHBA duhet të forcojë rregullimin e aseteve dixhitale për të mbrojtur investitorët dhe konsumatorët

Shtetet e Bashkuara duhet të forcojnë rregullimin e tregtimit të aktiveve financiare dixhitale dhe mbikëqyrjen e platformave që kryejnë transaksione me to, tha në...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications