21.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Franca

Franca kursen energjinë në resortet dimërore – Teleferikët e skive më të ngadaltë dhe më pak borë artificiale

Menaxherët e rezorteve të skive në Alpet franceze po përpiqen të gjejnë mënyra për të kursyer energjinë si pjesë e një përpjekjeje kombëtare për...

Franca, Italia dhe Rumania me kërkesë të përbashkët – “Duhet të vendoset kufi për çmimin e gazit në Europë”

Për t’u ardhur në ndihmë konsumatorëve Franca, Italia, Rumania dhe dhjetëra vende të tjera anëtare të Bashkimit Europian kanë shtuar presionin për vendosjen e...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications