21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ishulli

Ishulli i qetësisë ku nuk lejohen makinat dhe koha ‘ndalon’!

Hidra në shikim të parë nuk ndryshon nga fqinjët e saj. Ashtu si ishujt e tjerë në detin Egje, ajo ka rrugë të bardha,...

Ishulli i egër dhe i largët në zemër të një industrie miliarda dollarëshe!

Ishulli Islay i mbuluar me shi në brigjet perëndimore të Skocisë nuk është gjithmonë i lehtë për t’u arritur. Tragetet me temperament fluturojnë tre...

Ishulli që ekzistoi vetëm shtatë vjet!

I lindur nga shpërthimi i Tonga në 2015, ishulli Hunga Tonga Hunga Ha’apai u shkatërrua në 2022. A ju kujtohet shpërthimi i vullkanit Hunga Tonga...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications