21.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jeff

Jeff Bezos po ‘vë bast’ në këtë industri dhe nuk do ta merrni kurrë me mend se çfarë është!

Aty ku kapitalistët sipërmarrës (VC) dhe miliarderët investojnë paratë e tyre në botën e startup-eve, mund të jetë një tregues i fortë i disa...

Jeff Bezos dhuron pjesën më të madhe të pasurisë së tij – Pasuria prej 124 miliardë dollarësh në mbështetje të humanizmit dhe klimës

Jeff Bezos deklaron se do të dhurojë pjesën më të madhe të pasurisë së tij prej 124 miliardë dollarësh për bamirësi dhe për luftën...

Pse të gjithë nga Jeff Bezos te Gwyneth Paltrow parashikojnë një recesion?

Afër fundit të muajit të kaluar, themeluesi i Amazon, Jeff Bezos, ndezi këmbanat e alarmit në mbarë vendin kur paralajmëroi se po vinte një...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications