31.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

linja

47.2 mld lekë investime në infrastrukturë dhe energji – Nga rrugët, linja nënujore me Italinë, te gara për tjetër aeroport e gazsjellësi Fier –...

Buxheti i Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë parashikohet në 52.87 mld lekë për vitin 2024, ku investimet do të jenë në vlerën e 47.2...

Fluturimet nga Rinasi, 3 destinacionet që kryesojnë listën – Të dhënat/ 40 linja shënuan rritje të numrit të pasagjerëve, në rënie vetëm 7

Teksa trafiku i pasagjerëve që udhëtojnë përmes aeroportit “Nënë Tereza” ka shënuar rritje të ndjeshme, Londra, Milano dhe Bergamo janë 3 destiancionet me numrin...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications