16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

25të

Ditëlindja e 25-të e Google, pse ky emër dhe si na ndryshoi jetën

Google po feston sot 25-vjetorin. Më 27 shtator 1998 themeluesit, doktorantët Sergey Brin dhe Larry Page, themeluan bazën e tyre funksionale, zyrën e parë...

Nis Panairi i 25-të i Librit në epokën post-pandemike të inflacionit, pritet rritje e çmimit të librave

Panairi i Librit hap siparin ditën e sotme në edicionin e tij të 25-të. Ky vit priret t’u ngjasojë viteve parapandemike për nga numri...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications