16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

4mujori

Institucionet, 2.3 mld lekë dëm ekonomik – 4-mujori/ KLSH auditon 55 institucione: Parregullsi në përdorimin e fondeve publike

Mbi 2.3 mld lekë është dëmi ekonomik dhe efektet negative për shkak të parregullsive, të shkaktuara në buxhet, nga institucionet publike, në 4 muajt...

Sa ndikoi rritja e pagës minimale në buxhet? 4-mujori/ Rekord në të ardhura, u paguan 160 mln euro taksa

Rritja e pagës minimale në rang kombëtar nga 1 Prilli, duket se ka dhënë ndikim të menjëhershëm në rritjen e të ardhurave në arkën...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications