16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

80vjeçare

Kështu do të dukej Tupac nëse do ta kishte arritur moshën 80-vjeçare

Legjenda e repit Tupac Shakur, këngëtarja dhe kantautorja britanike Amy Winehouse, si dhe shumë personazhe të tjera të talentuara e kanë ndërprerë rrugëtimin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications