16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

9mujor

Importet e kafesë, rënie me 23% në 9-mujor, shkak tkurrja e konsumit nga kriza dhe emigracioni

Importet e mallrave të konsumit po vijnë në ulje, për shkak të çmimeve të larta, por importet e kafesë shënuan rënien më të...

Kriza e tregut të punës, jepen 5233 leje pune për të huajt në 9-mujor, më shumë se i gjithi viti 2021

Emergjenca për të plotësuar nevojat e tregut të punës me punonjës të huaj po rritet me shpejtësi muaj pas muaji, për shkak të...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications