29.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

afatet

Qeveria kalon vendimin për pagesat elektronike! Projekti pilot në Tiranë, Dibër e Përmet. Afatet dhe si do të bëhet përzgjedhja e 300 përfituesve të...

Këshilli i Ministrave ka kaluar gjatë ditës së sotme vendimin për projektin pilot të përdorimit të pagesave të shpejta elektronike. Kjo nismë që do...

Marrëveshja e pensioneve me Italinë, afatet e zbatimit – Zv.ministrja e Ekonomisë: Si do aplikohet. Në rrugë të mbarë procesi edhe me Greqinë

Pas vitesh të tëra përpjekje, Shqipëria ka arritur që të finalizojë marrëveshjen me Italinë për njohjen reciproke të periudhave kontributive, për efekt pensioni. Në...

Ndryshojnë afatet për fondet në bujqësi – Shans tjetër për dorëzimin i dokumentacionit, lehtësohet masa e peshkimit

Fermerët që kanë aplikuar për subvencione në bujqësi përmes portalit e-Albania por që ende nuk kanë dorëzuar fizikisht dokumentacionin që nuk gjenerohet on line,...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications