16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Afganistan

Publikohen foto dhe detaje të reja nga supermakina e prodhuar në Afganistan

Detaje dhe pamje të reja janë publikuar nga makina e parë sportive e prodhuar në Afganistan, e cila u zbulua rreth 2 javë më...

Talebanët prezantojnë supermakinën e prodhuar në Afganistan

Talebanët kanë prezantuar supermakinën e krijuar dhe prodhuar në Afganistan, Mada 9. Për realizimin e makinës sportive kanë punuar rreth 30 inxhinierë, ndërsa kompanisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications