29.5 C
Tirana
E mërkurë, 12 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

afro

12 milionë pagesa me para’ elektronike në 2023 – Shumat rekord, volumi i vlerave monetare të transferuara afro 800 milionë euro

Viti 2023 duket se do të shënojë një rekord të ri sa i përket pagesave me para elektronike. Janë kryer përmes këti sistemi thuajse...

Shqiptarët nuk dinë çfarë taksash paguajnë! – Anketa: 83% shprehen se janë të larta, afro gjysma e tyre duan ti shmangen

Pavarësisht se qytetarët kanë detyrim të paguajnë një sërë taksash dhe tarifash vendore çdo muaj, 23 për qind e tyre nuk kanë asnjë informacion...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications