16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

agjencia prokurimit publik

Sistemi i prokurimeve lidhet me atë të Menaxhimit Financiar, efektiv për institucionet nga 1 shkurti 2022

Sistemi elektronik i prokurimeve është integruar me të të menaxhimit financiar dhe për dy insitucione kjo hallkë do të jetë efektive nga 5 janari 2022.

“Të përjashtuarit” nga prokurimet publike, 24 subjekte deri në dhjetor

Numri i operatorëve ekonomikë që nuk kanë të drejtë të marrin pjesë në tenderët publikë ka arritur në 24 deri në dhjetor sipas publikimit periodik të bërë nga Agjencia e Prokurimit Publik(APP).

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications