29.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

agroturistike

Lehtësohet certifikimi i subjekteve agroturistike – Krifca: Mundësi për të përfituar nga politikat favorizuese fiskale

Kriteret dhe procedurat për certifikimin e subjekteve agrotursitike do të ndryshojnë. Ministrja e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Frida Krifca tha se ndryshimet e miratuara në...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications