12.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Coast

“Green Coast”, status special për hotel me 5 yje në Palasë – Qeveria miraton vendimin, turizëm elitar në rivierën shqiptare

Kompania “Green Coast” ka fituar statusin special si investitor në strukturë akomoduese me 5 yje.  Vendimi është publikuar në Fletoren Zyrtare dhe saktëson se...

Latest news

- Advertisement -spot_img