12.5 C
Tirana
E premte, 1 Mars 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

çoje

Rriten gjobat për shkeljet e bizneseve, ekspertët: Mund të çojë në faliment dhe të rrisë korrupsionin

Bizneset, por edhe institucionet publike do të përballen me gjoba disa herë më të larta në rast se kryejnë shkelje ligjore. Ekspertët thonë se...

NASA, gati skemën që do t’i çoje njerëzit në Mars për vetëm 45 ditë  

Me raketat tona aktuale, një udhëtim në Mars do të zgjaste rreth shtatë muaj. Kjo, sipas NASA-s është një kohë shumë e gjatë sidomos...

Latest news

- Advertisement -spot_img