10.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

çpresim

2022, vit i keq për inflacionin, “shkëlqyen” Leku e Bonot – Çfarë ndodhi në tregun financiar shqiptar gjatë këtij viti, dhe ç’presim nga 2023

Çmimet e inflacioni kanë qenë shqetësimi i madh për tregun financiar shqiptar përgjatë vitit 2022, ndërkohë që pozitive mund të përkufizohet ecuria e kredisë,...

Latest news

- Advertisement -spot_img