10.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

çrregullime

“Nuk ka çrregullime në kursin e këmbimit, leku i fortë” – Raporti i Politikave Monetare/ Flukse të larta eurosh nga turizmi dhe investimet e...

Sipas Bankës së Shqipërisë, rënia e fortë e euros në tregun shqiptar i detyrohet presioneve të forta mbiccmuese të lekut, të cilat pasqyrojnë ecurinë...

Latest news

- Advertisement -spot_img