14.5 C
Tirana
E premte, 1 Mars 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Damar

Tregtia e çelikut me Turqinë – Mbi 300 kompani në Tiranë, Damar: Synohet rritja e volumeve

30 kompani turke që operojnë në sektorin e çelikut dhe 300 kompani nga Shqipëria dhe rajoni u mblodhën në Tiranë për të diskutuar për...

Latest news

- Advertisement -spot_img