6.5 C
Tirana
E premte, 23 Shkurt 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

debitim direkt

Pagimi i faturave dhe taksave direkt përmes bankave u rrit me 11% për vitin 2021

Shërbimi i debitimit direkt nga llogaritë bankare të individëve dhe bizneseve iu kthye rritjes vitin e kaluar.

Latest news

- Advertisement -spot_img