14.5 C
Tirana
E premte, 1 Mars 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

deklaratave

Qukës-Qafë Plloçë, rruga që s’mbaron kurrë! – Projekti i vitit 2009/ Mes deklaratave dhe kostove të shtuara, ende larg përfundimit  

Aksi rrugor Qukës – Qafë Plloçë u projektua në vitin 2009, por për përfundimin e tij do të duhen të paktën edhe 2 vite...

Latest news

- Advertisement -spot_img