12.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

dekurajon

“Të hiqet tatimi 15% mbi pensionet private” – Hasa: Paralizon tregun dhe dekurajon qytetarët

Grupet e interesit kërkojnë që të hiqet tatimfitimi mbi pensionet private, me argumentin se në të gjithë botën pensionet nuk taksohen. Gjatë diskutimit të...

Latest news

- Advertisement -spot_img