11.5 C
Tirana
E premte, 1 Mars 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

dembele

Gjirokastritët dhe Korçarët më punëtorë, Lezha, Dibra dhe Tirana më “dembele”

Qarqe të ndryshme të vendit shfaqin sjellje ekstreme ndaj punës, pasi në disa prej tyre popullsia në moshë punë (+15 vjeç) shfaq një interes...

Latest news

- Advertisement -spot_img