10.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

demokrat

Zgjedhjet e mesmandatit në SHBA – Një republikan dhe një demokrat “shtrojnë” të ardhmen e vendit

Ka dy emra rezultati i zgjedhjeve të mesmandatit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës 2022: ai i Ron DeSantis, republikan dhe një rival i...

Latest news

- Advertisement -spot_img