36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

fermave

Pas 1 dekade, gati numërimi i fermave dhe bagëtive – Bujqësia në “terr” që nga viti 2012, nis puna për Censin në këtë sektor

Prej vitit 2012 kur është realizuar edhe Censi i fundit në bujqësi, ky sektor përballet me një kakofoni të dhënash dhe në shumë raste...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications