30.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

fiku

“Emigrantët “gjethe fiku” për amnistinë” – Preçi: Qeveria në nevojë urgjente për para’, të tërhiqet nga nisma

Qeveria po përdor emigrantët si “mbulesë” për të vijuar rrugën drejt miratimit të amnistisë fiskale dhe penale, e cila është kritikuar gjerësisht nga ndërkombëtarët...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications