21.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

finance

Kredi e shpejtë e pa dokumente. Vjen bashkëpunimi i ri mes liderëve të industrisë fintech Kredo Finance dhe Easy Pay   

Një zhvillim tjetër i ri, që premton të zgjerojë mundësinë e kreditimit të shpejtë dhe pa dokumenta, është krijuar midis dy liderëve të industrisë...

Censura dhe siguria, Facebook, kompania më e keqe për vitin 2021

Yahoo Finance ka realizuar një sondazh dhe ka shpallur kompaninë më të mirë dhe atë me performancë më të dobët, gjatë vitit që po lëmë pas.

Rriten me 8% të ardhurat për 10 mujorin e fundit, në krahasim me vitin 2018

Ne statistikat e Ministrisë së Financave për periudhën janar-tetor rezultojnë të jenë arkëtuar në total rreth 413 miliardë lekë, duke pasur një rritje me rreth 17% krahasuar me 10-mujorin respektiv të vitit 2020 - periudhë në të cilën vendi ishte në kulmin e pandemisë.

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications