21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

fizikë

Gjashtë vendet kryesore të pagesave dixhitale – Suedia mund të funksionojë pa para fizike nisur nga viti 2024

Me transformimin dixhital, peizazhi i transaksioneve po e lë pas konceptin e parave të gatshme. Pagesat celulare, tap-to-pay, dhe sigurisht, kartat e debitit dhe...

Tatimet, “presion” bizneseve – Zbardhet letra/ U kërkohet të dorëzojnë inventarët fizikë përpara afatit ligjor

Administrata tatimore i ka dërguar një letër biznesve ku i kërkon që të hartojnë që në fillim të Janarit inventarët fizikë të vitit 2022....

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications