32.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

fokusin

Analiza/ Ku janë përqendruar investimet amerikane në Shqipëri – Shifrat tregojnë fokusin në sistemin financiar dhe energjetikë e gaz

Sipas të dhënave nga “Banka e Shqipërisë”, Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë investitori i gjashtë më i madh në vendin tonë, të paktën...

Mbështetja për arsimin bujqësor, nxitje për zhvillimin e sektorit – Balluku: Financimet buxhetore kanë në fokusin e tyre edhe burimet njerëzore

Mbështetja financiare për arsimin bujqësor është rruga më e mirë për të nxitur të gjithë zhvillimin e sektorit. Shkolla bujqësore e Cërrikut është vetëm njëri...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications