36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

forcat

Fuqizohet ushtria, buxheti rritet 27 milionë euro në vit – Blerje armatimesh dhe sistemesh kompjuterike për forcat e luftimit

Qeveria shqiptare po i kushton vëmendje të veçantë fuqizimit të ushtrisë, duke dhënë mbështetjen e nevojshme buxhetore për këtë qëllim. Referuar programit buxhetor afatmesëm...

Gjermania dhe Azia bashkojnë “forcat” në Hungari – Gjigantët e automjeteve dhe “mbretërit” e baterive shtojnë investimet

Prodhuesit gjermanë të automjeteve dhe ata aziatikë të baterive janë bashkuar në Hungari në një bashkëpunim prej miliarda dollarësh për të nxitur ambiciet e...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications