36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

fryhet

Kursi dhe çmimet “lënë në baltë” të ardhurat doganore – Buxheti mbledh 545 milionë USD më shumë. “Fryhet” skema e kontributeve

Buxheti i shtetit ka arkëtuar afro 530.6 miliardë lekë përgjatë periudhës Janar-Tetor 2023,  me një shtesë prej +54.5 miliardë lekësh apo më shumë se...

Buxheti i shtetit “fryhet” nga të ardhurat shtesë – Tatim fitimi dhe TAP mbajnë peshën kryesore, TVSH zbret nga “piedestali”

Të ardhurat në buxhetin e shtetit për 5 muajt e parë të vitit kanë tejkaluar planifikimin, duke u regjistruar në 57.9 miliardë lekë ose...

Të vetëm përballë krizës, arka e shtetit fryhet por ndihma për qytetarët shkurtohet

Buxheti i shtetit për vitin 2022 u rrit me 5 miliardë lekë, duke arritur në 581,8 miliardë lekë, apo gati 5 miliard euro.Fryrja është...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications