23.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

funksion

Rrugët e reja të tregtisë me pakicë në Grupin Balfin – Julian Mane: Inteligjenca artificiale, në funksion të shërbimit më të mirë për klientët

Sfidat e së ardhmes, aplikimi i strategjive të reja duke përqafuar më shumë inovacionin, por duke vendosur gjithë në qendër klientin, kanë qenë në...

Po përdoret buxheti në funksion të zgjedhjeve? “Trefishimi i fondit për pagat tregon për një administratë elektorale”

Të gjithë parashikojnë se 2023 do të jetë një vit i vështirë për ekonominë, atë globale dhe shqiptare. Më pak rritje ekonomike, çmime të...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications