21.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

furnizohet

Ndryshon buxheti, rishpërndahen 460 milion USD – 120 milion USD për rindërtimin, “furnizohet” skema e naftës

Qeveria ka ndryshuar buxhetin, duke vendosur të rishpërndajë rreth 460 milionë dollarë me synim përshpejtimin e projekteve me performancë pozitive dhe nxitjen e rritjes...

Konsumi “dobësohet” për të dytin muaj radhazi – Buxheti “furnizohet” nga Tatimi mbi Fitimin dhe të ardhurat nga puna

Buxheti i shtetit ka arkëtuar 155.6  miliardë lekë apo rreth 1.4 miliardë euro në 3 muajt e parë të vitit, me një rritje prej...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications