21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

fushën

Rreth 2500 shqiptarë të punësuar në Malin e Zi – Ministria e financave, marrëveshje me shtetin fqinj në fushën e sigurimeve shoqërore

Rreth 2500 shtetas shqiptarë kanë zgjedhur Malin e Zi për të punuar si në periudhë sezonale, por dhe më tej. Me anë të një marrëveshje...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications