36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

gatshëm

85% e shqiptarëve, të shqetësuar për degradimin mjedisor – BERZH: Janë të gatshëm të paguajnë më shumë taksa për mbrojtje mjedisore

Rreth 85% e shqiptarëve të përfshirë në Pyetësorin e Katërt të Jetës në Tranzicion, zhvilluar nga Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim, janë të...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications