36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

gemini

Ku mund të blihet Bitcoin dhe sa para duhen për ta blere?

Bitcoin humbi 2.35% ditën e enjte duke e mbyllur ditën me vlerën e 61.414 Dollarë, ndërsa sot (ditën e djelë) pati rritje duke arritur në 61.820 dollarë.

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications