26.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

gjelbra

Ndikimi i ndryshimeve klimatike në ekonomi – BSH organizon workshop për promovimin e financave të gjelbra

Ledina Elezi/ Banka e Shqipërisë po ndërmerr hapa konkretë për adresimin e çështjeve të ndryshimeve klimatike dhe promovimin e financave të gjelbra. Në një...

Model i ri ekonomik, Sejko dhe Ibrahimaj: “E gjelbra” si alternativë për të përballuar krizat

Nga tërmeti, pandemia dhe kriza e çmimeve… emëruesi i përbashkët i tri krizave që Shqipëria u përball, ishte se vendi ka nevojë për një...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications