21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjendja

Si parashikohet gjendja e ekonomisë në të ardhmen? – Rritja e pagave dhe rënia e inflacionit ndikuan në fuqinë blerëse të qytetarëve

Ekonomia do të vijojë të rritet në periudhën afatshkurtër dhe afatmesme. Sipas Bankës së Shqipërisë, kjo rritje do të mbështetet nga përmirësimi i vazhdueshëm...

Shtyhet sërish Gjendja e Emergjencës së furnizimit me energji – Përfundonte në 30 qershor, MIE: Po punohet për detajet dhe argumentimin

Qeveria ka planifikuar të shtyjë sërish gjendjen e emergjencës së furnizimit me energji elektrike. Afati i vendosur më herët ishte 30 qershori Gjendja e emergjencës...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications