21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

gjigant

Teleskopi gjigant i NASA-s zbulon planetë të fshehur mes “pluhurit”

Astronomët kanë përdorur teleskopin hapësinor, James Webb, për të vëzhguar rripin e parë të asteroideve jashtë sistemit tonë diellor dhe zbuluan disa “surpriza kozmike”,...

Hoteli luksoz mega gjigant në mes të askundit! (FOTOT)

Asgjë e rëndësishme nuk qëndron në kufirin e Katarit me Arabinë Saudite. Disa poste të djegura nga dielli dhe milje e milje shkretëtirë e...

Një asteroid gjigant pritet të kalojë shumë pranë Tokës sonte

Një asteroid gjigant në madhësinë e një autobusi do të fluturojë 3,400 km larg Tokës mbrëmjen e së enjtes. Kjo është distanca e katërt...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications