23.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

gjobe

18 mijë euro gjobë për “Albpetrol” – Neglizhencë në sigurinë e të dhënave, lë “zbuluar” subjektet

Shoqëria “Albpetrol sh.a” është gjobitur me 2.1 milionë lekë apo 18 mijë euro gjobë për shkak të abuzimit dhe neglizhencës për garantimin e sigurisë...

Skandali i publikimit të pagave, gjobë 25 mijë euro Tatimeve – Hetimi i komisionerit i shpall fajtorë për të dhënat e 637 mijë shqiptarëve

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve është shpallur “fajtore” kryesore për skandalin e rrjedhjes së pagave dhe të të dhënave personale të 637 mijë qytetarëve...

Google humbet apelin me BE-në për gjobën prej 2.8 miliardë dollarësh për çështjen antitrust të 2017-ës

Apelimi i Google është parë si një sinjal i i fortë i gjykatës për përdorimin agresiv të ligjit antitrust nga Komisioni Europian kundër gjigantëve të teknologjisë amerikane.

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications