36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Green

Bizneset në vend, “pro” tranzicionit të gjelbër – RCC: Jemi më optimistët në rajon për kalimin në një ekonomi “green”

Edhe pse ekonomitë e Ballkanit Perëndimor duken të ndërgjegjësuara për çështjet lidhur me mjedisin, shprehen se çmimet e energjisë dhe efiçenca e burimeve të...

“Green Coast”, status special për hotel me 5 yje në Palasë – Qeveria miraton vendimin, turizëm elitar në rivierën shqiptare

Kompania “Green Coast” ka fituar statusin special si investitor në strukturë akomoduese me 5 yje.  Vendimi është publikuar në Fletoren Zyrtare dhe saktëson se...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications