29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

guvernator

Kuvendi voton guvernatorin e ri të Bankës së Shqipërisë, rizgjidhet Gent Sejko

Gent Sejko është rizgjedhur për një madat të dytë si Guvernatori i Bankës së Shqipërisë. Z. Sejko u votua në Kuvend me 103 vota pro, 1 kundër dhe 1 abstenim.

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications