21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Guxholli

“Paratë për investime, rritje e varfërisë”! – Guxholli: Në një vit krize, duhej menduar për qytetarët dhe bizneset

Përqëndrimi i investimeve publike në fund të vitit, komnsiderohet nga ekspertët e ekonomisë si një histori e përsëritur dhe keqmenaxhim i qeverisë. Në një...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications