21.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

harmonizimin

Inteligjenca Artificiale, Shqipëria më pranë BE – AKSHI hap tenderin 2,7 mln euro për harmonizimin e ligjeve me standardet e BE 

Vendi ynë është aktualisht në procesin e përgatitjes së negociatave për t’u bërë anëtare e BE-së dhe për këtë arsye ka detyrimin të harmonizojë...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications