23.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

hartimin

Buxheti dhe paketa fiskale 2024, nis procesi i konsultimeve me grupet e interesit për hartimin e tyre

Procesi i konsultimeve për hartimin e projektbuxhetit dhe paketën fiskale që shoqëron atë për vitin e ardhshëm ka nisur tashmë. Nga mbledhja e këshillit...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications