21.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

hartuar

Rreziqet financiare të lidhura me klimën – Për herë të parë vendi ynë ka një strategji hartuar nga Banka e Shqipërisë

Për herë të parë vendi ynë ka tashmë një strategji për administrimin dhe mbikëqyrjen e rreziqeve financiare të lidhura me klimën në sektorin financiar...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications