21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

hënor

Zbarkimi i parë hënor i SHBA-së në më shumë se 50 vjet: Drejt Hënës me dërgesa komerciale!

Aeroplani i parë hënor i SHBA-së në më shumë se 50 vjet u lëshua me raketa drejt Hënës të hënën, duke nisur kompanitë private...

Kur dhe nga ku mund të shihet eklipsi hënor sot?

Toka është midis Diellit dhe Hënës kur Dielli, Toka dhe Hëna janë në linjë. Në këtë rast, Hëna hyn në hijen e Tokës. Numërimi...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications