30.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

humanitare

Bill Gates paralajmëron: “Një krizë e madhe bujqësore dhe humanitare po afrohet”

Fondacioni Bill & Melinda Gates ka publikuar së fundmi një raport alarmues për të ardhmen duke theksuar se “Një krizë e madhe bujqësore dhe humanitare po afron. Duhen më shumë fonde”.

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications