21.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

impakt

Lidhja hekurudhore Durrës-Prishtinë – Mavraj: Impakt ekonomik dhe gjeopolitik

Një projekt madhor që do të sjellë impakt pozitiv jo vetëm në ekonomi, por edhe në aspektin gjeopolitik e ka cilësuar Edison Mavraj, këshilltari...

Kryetari i Bashkisë Vlorë për Scan Live: Aeroporti i Vlorës, impakt të menjëhershëm në ekonomi!

Kryetari i Bashkisë Vlorë, z. Ermal Dredha foli në Scan Live për “bum-in” turistik dhe investimet strategjike, si Aeroporti i Vlorës që pritet të...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications