21.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

industritë

“Bastisje” mbi superfitimet e kompanive europiane – Taksa shtesë për energjinë, industritë ushqimore dhe bankat

Tashmë qeveritë europiane synojnë superfitimet e bizneseve europiane që shënuan fitim të paprecedentë në dy vitet e fundit për shkak të krizës energjetike, inflacionit...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications